Online трансляция

Запоріжців навчають, як дослідити свій рід та його історію

22 июня 2020

Як дослідити свій родовід навчають запоріжців у рамках проекту «Яка твоя історія?». Лекція історика Сергія Звілінського відбулась у суботу. З чого почати при складанні генеалогічного дерева? Кого опитувати? До яких джерел звертатися? Та які цікаві і несподівані факти про своїх предків дізнались запоріжці у процесі дослідження?

А «Яка твоя історія?» Проект з такою назвою стартував у Запоріжжі. Його мета – через спогади та архіви мешканців дізнатися більше про історію нашого міста. Задля цього проводять ряд заходів. Один із них – онлайн-лекція з генеалогії, що відбулась у суботу. Історики кажуть, що на першому етапі дослідження свого роду, важливо зібрати якомога більше інформації від родичів. Далі – робота з документами та архівами. Доступ до деяких можна отримати онлайн, решта ж може бути в іншому місті чи навіть в країні. Якщо ж ви не маєте можливості подорожувати, то на території нашого регіону можна відслідкувати свій родовід до середини 18 століття, в межах України – до 17.

Якщо ви хочете дізнатися більше про те, як дослідити свій родовід – дивіться повну версію онлайн-лекції на сторінці проекту у соцмережах. І долучайтесь до ініціативи, аби ваша родинна історія стала частино історичного спадку нашого міста.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5