Online трансляція

Запоріжці можуть отримати компенсацію за прихисток переселенців: як це зробити

18 Травня 2022

Запоріжці можуть отримати компенсацію за прихисток переселенців. Власники квартир чи будинків, які безкоштовно поселили у себе внутрішньо-переміщених осіб, мають право на державну виплату за комунальні послуги. Крім того, у центрах надання адміністративних послуг збирають заяви щодо пошкодженого майна внаслідок бойових дій. Детальніше про ці послуги – дивіться далі у сюжеті.

Власники житла, які безоплатно поселили у себе переселенців, можуть отримати компенсації від держави. Для цього потрібно звернутися до найближчого центру надання адміністративних послуг із наступним пакетом документів.

Присутність переселенця під час оформлення заявки не потрібна, власнику житла достатньо надати копії його документів. Виплачувати компенсацію будуть щомісяця із резервного фонду.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!