Online трансляція

Запоріжанка займається виготовленням браслетів, які здатні врятувати життя

30 Червня 2022

Браслети, які здатні врятувати життя. Вироби з паракорду у туристичній та військовій справі мають неабиякий попит. Невеликий на вигляд, такий аксесуар містить в собі до 6,5 метрів надміцного шнура, який може витримати вагу до 250 кілограмів. Чим ще може бути корисний браслет з паракорду – розкажуть наші журналісти.

Паракорд – міцний шнур з нейлону. Раніше його використовували у стропах парашутів, зараз – він у стає у пригоді як військовим, так і цивільним у різних ситуаціях. Надія займається плетінням з паракорду близько двох років. Якщо раніше виготовляла кольорові аксесуари, то війна змінила колір – на хакі. Найбільшим попитом наразі користуються військові брелки та браслети.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!