Online трансляція

Запоріжанка взяла участь у чемпіонаті Європи з бодібілдингу та фітнесу

20 Травня 2022

Чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу серед жінок та чоловіків відбувся в Іспанії. Збірна України, хоч не у повному складі, але змогла поїхати до сонячної країни. Іспанська федерація бодібілдингу та фітнесу дозволила нашим спортсменам виступити безкоштовно, тоді як торік участь у такому масштабному турнірі вартувала майже 500 євро. У складі збірної «синьо-жовтих» була й наша землячка Юлія Шикула.

Докладніше у сюжеті.

Україна перемагає! Перемагає не тільки у війні та Євробаченні, але й у спорті. Так, в іспанській Санта-Сусанні відбувся чемпіонат Європи з бодібілдингу та фітнесу серед чоловіків та жінок. Змагання зібрали майже тисячу спортсменів з 37-ми країн світу. Збірна України, хоч і не у повному складі, але поїхала на першість Європи. Серед 22-х спортсменів та спортсменок була й наша землячка Юлія Шикула.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!