Online трансляция

Запоріжанка стала володаркою титулу Ms Top Queen Ukraine 2020

8 апреля 2020

Жителька Запоріжжя Марина Биліна стала переможницею щорічного конкурсу краси Ms Top Ukraine. Відбувся він в Одесі, ще до запровадження карантину.

Ще до запровадження карантину жителька Запоріжжя Марина Биліна взяла участь у національному конкурсі краси «Ms Top Ukraine 2020» і стала переможницею у номінації. Так здійснилася її дитяча мрія. Дівчина пережила розлучення, після якого започаткувала власний бізнес, аби забезпечувати себе і доньку. Життя, сповнене турбот і депресії, Марина вирішила змінити. І одного дня таки відправила заявку на конкурс краси. І одразу – успіх.

Фінал конкурсу проходив в Одесі і складався з п’яти етапів. Спершу кожна учасниця мала гідно пройтися червоним хідником. У кожному з наступних дефіле конкурсантки представляли вбрання від відомих українських дизайнерів. Саме вони і представили дебютну колекцію суконь від народної артистки України Ольга Сумської. Вона, до речі, була у складі журі конкурсу. Крім, власне, дефіле, учасниці відповідали на запитання суддів, а ще заздалегідь підготували відеовізитівки.

Ставши володаркою титулу Ms Top Queen Ukraine, Марина отримала право представляти країну у міжнародному конкурсі Ms Perfect Beauty of UNIVERSE, який мав відбутись у Дубаї наприкінці березня. Через карантин цю подію відклали на невизначений термін. Тепер у Марини ще більше часу, аби якомога краще підготуватися.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5