Online трансляція

Захисники Запоріжжя: хто вони

17 Травня 2022

Обличчя героїв. На підступах до Запоріжжя оборону тримають добровольці. Як місцеві, так і з інших регіонів України. Щоденну службу вони несуть гідно, попри те, що дехто взяв зброю до рук не так давно. Як проходять дні наших захисників, чим вони займаються та чи піднесений їхній дух — далі в сюжеті.

Війна вносить свої корективи у життя кожного. Особистості, якими ми були до 24 лютого, вже у минулому. Особливі ж зміни у світогляді відбулися у тих, хто стоїть на захисті нашої держави. Які вони були “до”?

Під впливом тих, чи інших чинників життя молодих парубків змінилося. Тепер навколо — бліндажі, окопи та побратими. Незалежно від віку: у 18, чи у 24 молоді чоловіки приймають для себе цей важливий крок, змінюючи мирне, розмірене життя на щоденну працю, за яку відплатять перемогою.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!