Online трансляція

З запорізької гімназії, де стався скандал з заявою про зґвалтування, звільнили двох педагогів

2 Квітня 2021

У Запорізькій міськраді повідомили про звільнення вчителя та заступника директора з виховної роботи. Усе – через скандал з інформацією про зґвалтування дитини.

У 28 гімназії, навколо якої минулого тижня розгорівся скандал, провели додаткову спеціальну службову перевірку. Ця перевірка проходила як «доповнення» до розслідування, що проводилося за участі запорізької поліції. І за результатами перевірки прийняли рішення про звільнення викладача, що був класним керівником постраждалої дитини, та завуча з виховної роботи. Окрім звільнення, їм заборонено працювати у системі освіти Запоріжжя. Догану отримав і шкільний психолог.

Нагадаємо, мережею поширилася інформація про знущання над учнем 5 класу 28 школи, якого начебто зґвалтували. У поліції повідомили, що заява від батьків постраждалого дійсно надходила до правоохоронних органів, але, як казали у прес-службі відомства, «інформація не знайшла підтвердження». Не дивлячись на це, розслідування справи призначили, та навіть проводили якісь експертизи. За їх результатами також нічого не підтвердилося. Адміністрація школи виступила з коментарями лише пізно ввечері дні розголосу інформації. У закладі все назвали неправдою та наклепом. Але протягом усього того дня представників ЗМІ до навчального закладу не пускали, і у спілкуванні – відмовляли, спочатку прикриваючись відсутністю уповноважених для цього людей, а потім – просто відмовивши.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5