Online трансляція

З перших вуст: бійці, які боронять Запорізький напрямок, розповіли як розганяють окупантів

23 Червня 2022

Українські захисники на запорізькому напрямку потроху переходять до контрнаступу. Метр за метром, звільняючи нашу українську землю. Десь військовим це вдається легше, а десь — доводиться як слід попрацювати. Та фінал один — рашисти полишають позиції, тікають, лишаючи навіть зброю та боєприпаси. Як розганяє окупантів один з екіпажів українського БТРа?

Зізнання зловили, поки хлопці на ротації, ремонтували свій транспорт. Детальніше — в наступному сюжеті.

На Запорізькому напрямку нині рашисти отримують на горіхи від українських захисників. Тепер правила гри диктуємо ми. Окупанти навіть не встигають зібрати речі, як їх накриває українська артилерія, або колона бронемашин.

Свою лють від невдач російські терористи виплескують здебільшого на мирне населення: руйнують будинки, школи, садочки, та навіть церкви. Причому, парадокс – московського патріархату. Наші захисники фіксують усі злочини окупантів, і тут же, відплачують помстою на полі бою. Не дивлячись ні на що.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!