Online трансляция

З надією на майбутнє: запорізькі спортсмени продовжують тренування в очікуванні літніх змагань

16 апреля 2020

Кінний вид спорту досить популярний у світі та в Україні. Втім, Запоріжжя не може похизуватися великою кількістю представників цього заняття. Традиційний чемпіонат країни з конкуру припадає на середину літа. Та чи відбудеться він через пандемію коронавірусу — питання відкрите.

Тренування із кінного спорту, а саме конкуру, суть якого полягає у подоланні перешкод різної складності на спеціальному полі — це справжній ритуал. Кожен учень самотужки готує свого коня до тренування. В його обов’язки входить почистити його спеціальною щіткою та одягнути сидіння. Також потрібний захист і для ніг тварини — ногавки. Вони знижують небезпеку травмування коня при стрибках. А далі починається найцікавіше. Для заняття цим кінним олімпійським видом спорту потрібна неабияка фізична сила, та що не менш важливо, взаєморозуміння із конем. У Запорізькій області конкур не досить розвинений, але має своїх представників. Одні з них тренуються у селі Лисогірка, що у Запорізькому районі. Тренери активно готують своїх вершниць до чемпіонату України з конкуру серед юніорів, котрий запланований на кінець липня. Усі сподіваються, що карантин не затягнеться і змагання все ж відбудуться.

Сподіваючись на краще тренери продовжують готувати своїх вихованців до змагань влітку. Із захисними масками на обличчі претендентки на поїздку плідно тренуються.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5