Online трансляція

Як у Запоріжжі оновлюють лікарні та розвивають сферу охорони здоров’я

11 Червня 2019

Запорізька сфера охорони здоров’я зазнає важливих змін. І краще за все їх видно на прикладі розвитку  міської лікарні екстреної та швидкої медичної допомоги. У медзакладі — нове обладнання, комфортні умови перебування. А незабаром  буде придбано ангіограф.

Три роки місцева влада працює над оснащенням 5 міської лікарні новим обладнанням. Зараз вже повністю реформоване відділення урології, де встановили нове обладнання. Оновили техніку і в операційній. Тут встановили апарат для лазерного лікування. За словами заступника міського голови Анатолія Пустоварова, подібного обладнання немає в жодній лікарні Запорізької області, навіть у приватних клініках.

У рентгенологічному відділенні вже більше 2 років працює комп’ютерний томограф. І він, за словами медиків, не аби як допомагає у діагностуванні та проведенні операцій.  Однак потреби у лікарні все ж є. Одна з них – ангіограф.

Як пояснили лікарі, ангіограф життєво необхідний пацієнтам у перші години після інсульту. Якщо ліки не допомагають у ліквідації тромбу — треба приймати екстрені рішення, і допоможе у цьому саме таке обладнання. Запорізька міська влада вже виділила гроші на закупівлю  апарату, а у лікарні вже обрали приміщення, де буде встановлено ангіограф. Зараз лікарі проходять навчання та готуються працювати на новому обладнанні.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5