Online трансляция

Введення ваучерів, скасування податків та зборів: як у Запоріжжі підтримують бізнес і населення під час карантину

14 мая 2020

Про пом’якшення карантину у Запоріжжі розповів радник міського голови Валерій Еделєв. Він зазначив, що зміни у русі громадського транспорту поки що не передбачаються, адже обмеження запровадили на державному рівні.

Міська ж влада спрямувала сили на підтримку малого та середнього бізнесу. Так, зокрема, малих підприємців звільнили від податку на оренду комунального майна. Окрім цього, готується рішення щодо звільнення від податків підприємців першої групи. Також на початку травня розпочали працювати ринки комунальної власності. Міська влада продовжує працювати над механізмами, які допоможуть активізувати бізнес, і готова співпрацювати з підприємцями, які можуть запропонувати власне бачення вирішення проблеми.

Зокрема, пропонується ввести систему ваучерів для соціально-незахищених верств населення. За такі ваучери люди зможуть придбати товари у магазинах Запоріжжя. Крім того, розглядається можливість скасування туристичного збору у деяких випадках, а також заходи, що зменшать вартість розміщення реклами у місті.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5