Online трансляція

Всі хочуть собі власного пса Патрона: що треба знати про джек-рассел тер’єрів

18 Травня 2022

Порода собак Джек-Рассел Тер’єр набирає неабиякої популярності в Україні завдяки легендарному псу Патрону. Проте кінологи попереджають: перш ніж завести такого “Патрончика”, переконайтеся, що впораєтеся з його характером та готові приділяти домашньому улюбленцю достатньо часу. Про особливості породи розповість наша журналістка.

Пес Патрон разом зі своїм господарем працює над розмінуванням Чернігівської області. Цей маленький та милий собака давно став улюбленцем українців. Нещодавно Патрон отримав нагороду від Президента України — чотирилапий сапер допоміг знешкодити більше сотні вибухонебезпечних предметів. Спеціаліст-кінолог зауважує: такого результату вдалося досягнути завдяки наполегливим тренуванням.

Джек-рассел тер`єри, не зважаючи на свій розмір, далеко не кімнатні собачки. Вони мають вроджені інстинкти та агресію, з якими потрібно працювати змалечку. Увагу варто приділити догляду: представники породи часто хворіють на алергію, їм потрібен спеціальний корм.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!