Online трансляция

ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ! Фонд Ріната Ахметова й ЦУМ Київ за підтримки МОЗ України приєдналися до світового флешмобу

23 апреля 2020

На вітринах центрального універмагу Києва з’явилися яскраві постери з життєствердними гаслами. У такий спосіб Фонд Ріната Ахметова спільно з ЦУМ Київ, за підтримки Міністерства охорони здоров’я України приєдналися до світового флешмобу «ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!». Постери доповнюють правила, яких треба дотримуватися під час карантину.

Пристосовуючись до життя в умовах надзвичайних карантинних заходів і перебуваючи в ізоляції, італійці перші об’єдналися в надихальному русі «Andra’ tutto bene!». На вітринах італійських магазинів з’явилися плакати, на яких зображена палітра веселки зі слоганом флешмобу. Хвиля позитиву дуже швидко перейшла до Іспанії – «Todo va a salir bien!» і до Франції, де в рамках соціальної ініціативи батьки та діти разом малювали плакати з написом «Ca va bien aller!», вивішували їх на своїх вікнах і балконах.

«Фонд Ріната Ахметова з перших днів включився в боротьбу з коронавірусом в Україні. Ще в лютому, коли у світі не усвідомлювали масштабів трагедії, ми почали підтримувати систему охорони здоров’я закупівлями обладнання, тест-систем, засобів індивідуального захисту насамперед для лікарів. Потім було зроблено внесок в адаптацію системи освіти до
віддаленого навчання, серіал для вчителів і серіал для учнів. І після цього ми робимо третій, але дуже важливий крок. Разом із командою ЦУМу ми розповідаємо, що якщо дотримуватися правил, які були розроблені за підтримки МОЗ, то карантин закінчиться швидше. Носіями цього зводу правил стали вітрини головного універмагу країни на вулиці Хрещатик. Це яскрава, соковита, весняна кампанія говорить про те, що є буквально вісім простих кроків для досягнення позитивного результату в боротьбі з вірусом: залишайтеся вдома, працюйте з дому, вчіться з дому, купуйте онлайн, дотримуйтесь базових правил гігієни і все буде добре! Епідемія закінчиться, ми вийдемо з карантину та повернемося до нормального життя», –
коментує Наталя Ємченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова.

Фонд Ріната Ахметова разом із ЦУМ Київ закликає локальні бізнеси та ритейлерів приєднатися до флешмобу, а українців ділитися своїми добрими новинами та приємними моментами в соціальних мережах із хештегом #всебудедобре.

Чотиристоронній Меморандум між Міністерством охорони здоров’я України, Фондом Ріната Ахметова, ЦУМ Київ і Інститутом когнітивного моделювання було підписано 13 квітня 2020 року. Мета Меморандуму – забезпечити максимальну ефективність заходів і активацій у рамках комунікації щодо СOVID-19, повідомляє прес-служба Фонду.

У рамках боротьби із СOVID-19 Фонд Ріната Ахметова проводить масштабну роботу.

  • Рінат Ахметов направив 300 мільйонів гривень на боротьбу з COVID-19. Для цього він об’єднав усі ресурси – благодійного Фонду, ФК «Шахтар», компаній ДТЕК, Метінвест та інших активів SCM для допомоги Україні. Так, зокрема, Фонд Ріната Ахметова спільно з ФК «Шахтар» і Мінцифри представили унікальний освітній проєкт із зірками
    футболу
  • Ще в лютому, за особистим рішенням Ріната Ахметова, Фонд першим у країні відреагував на світовий виклик загрози епідемії коронавірусу. Вже закуплено та передано МОЗ обладнання для ефективного лікування ускладнень COVID-19 – висококласні апарати штучної вентиляції легенів (ШВЛ) SERVO-I UNIVERSAL і SERVO AIR шведського виробництва та кисневі концентратори. Зокрема, апарати ШВЛ від Фонду встановлено в Полтавській обласній інфекційній лікарні, Рівненській центральній міській лікарні та Закарпатській обласній лікарні. У названих лікарнях Полтави та Рівному встановлено кисневі концентратори для ШВЛ. Окремо концентратор від Фонду передано до Волинської обласної інфекційної лікарні. Медзаклади, що вже одержали обладнання від Фонду, визначало Міністерство охорони здоров’я України.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5