Online трансляція

Вони продовжують: власники нежитлового приміщення в історичній будівлі Запоріжжя знову спаплюжили фасад

26 Лютого 2020

Інспекція з благоустрою Запорізької міськради повідомила про виявлення чергових порушень правил встановлення зовнішньої реклами та вивісок. Цього разу підприємці в котре зіпсували фасад історичної будівлі у Соцмісті.

Винуватцями стали власники офісу туристичної фірми. Інспектори з благоустрою виїхали на об’єкт, де встановили одразу кілька порушень. Вивіска турфірми виявилася завеликою і порушує правила розміщення подібних конструкцій, та й фасад історичної пам’ятки тут вкотре вирішили зафарбувати.

Наразі на відповідальних склали відповідні протоколи про порушенні та їм висунули вимоги повернути цю частину будинку до первісного стану.

Нагадаємо, такі ж вимоги висунули і власниці іншого нежитлового приміщення у цьому ж районі. Фасад навколо магазину тут зафарбували спочатку в насичено-зелений, потім власниця приміщення пообіцяла усе виправити, і тепер фасад зафарбований у світло-бежевий колір.

А також нагадаємо про те, що Департамент архітектури раніше розробив та видав спеціальний довідник, в якому стисло, чітко і доступно прописані норми і правила встановлення вивісок та рекламних конструкцій. Цей довідник розробили спеціально для підприємців, основуючись на нормах програми «Код міста».

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5