Online трансляція

Вони поруч: як запоріжці страждають від буйних та неадекватних сусідів, та хто може їм допомогти

28 Березня 2021

Хтось збирає сміття, хтось гукає якусь незрозумілу мишу, а хтось голяка продирається до чужого двору та падає у вигрібну яму з нечистотами. Мова не про героїв кумедної рубрики та епічні фейли, а про реальне життя запоріжців. Точніше, про реалії сусідства з такими людьми.

Дехто з жителів багатоповерхівок може скаржитись на шум, музику, постійні розмови своїх сусідів. Але для декого — сусідство — це справжнє випробування. Люди навіть бояться повертатись додому. Адже там, у сусідній квартирі, чи навіть на сходовому майданчику, в цей час на них уже може чекати іноді небезпечний сусід. І що він збирається утнути: чи то налякати, чи то навіть кинутись з кулаками — відомо тільки йому.

Наші журналісти зібрали деякі приклади такого неспокійного сусідства, які траплялись у Запоріжжі та області протягом останнього року. І деякі інциденти насправді вражають.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!