Online трансляція

Водій не зміг оскаржити штраф, який йому виписала запорізька інспекція з паркування

21 Квітня 2020

Прес-служба інспекції з паркування міста Запоріжжя розповіла про те, що суд відмовив у задоволені позовних вимог водія, який за допомогою адвоката намагався оскаржити штраф

Читайте також: У Запорізькій області зловмисники намагалися вкрасти поліцейське авто

11 березня інспектори з паркування притягли до відповідальності та наклали стягнення у вигляді штрафу на власника Toyota Land Cruiser. Його автівка по бульвару Шевченка стояла з порушенням вимог Правил дорожнього руху, а саме ближче, ніж 10 метрів від пішохідного переходу.

Власник не погодився з постановою інспектора, та за допомогою адвоката звернувся з позовом до Орджонікідзевського райсуду. Він вказав, що в момент фіксації порушення був на діловій зустрічі і фізично не міг керувати автомобілем, інспектором не встановлено особу, яка була за кермом та фактично вчинила правопорушення. За таких обставин просив визнати незаконною та скасувати постанову інспектора з паркування.

За результатом розгляду позову та наданих Службою заперечень, суд відмовив в задоволені позовних вимог. Сул зазначив, що відповідно до положень ст.14-2 КУпАП відповідальність за порушення Правил дорожнього руху несе саме власник транспортного засобу, незалежно від того, хто саме був за кермом.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5