Online трансляція

Влада аналізуватиме скарги запоріжців щодо поведінки водіїв громадського транспорту

13 Вересня 2021

У Запоріжжі відбулась нарада з автоперевізниками міста, правоохоронцями та іншими профільними установами. Обговорювали резонансний випадок побиття літнього чоловіка в маршрутці.

Про це повідомили у пресслужбі Запорізької облдержадміністрації.

Голова Запорізької ОДА Олександр Старух звернув увагу всіх перевізників на те, що ситуації з грубістю водіїв, порушенням ними правил безпечного руху та відмови в пільговому проїзді стають дедалі частішими. Також він зазначив, що ситуацію потрібно вирішувати негайно і системно.

“Треба проаналізувати всі звернення по транспортному забезпеченню за рік, щоб зрозуміти реальний стан справ. Також маємо попереджувати такі ситуації. Наприклад, встановити в маршрутках додаткове відеоспостереження. Це і безпека самих водіїв і спосіб контролю за якістю надаваних послуг”, – додав Олександр Старух.

Варто зазначити, представники міської влади Запоріжжя проінформували, що 10 вересня була проведена відповідна перевірка і в результаті на підприємство-перевізника накладено штраф у розмірі 10 тисяч гривень, а самого водія звільнено. Крім того, з ТОВ “Правекстар” розірвано угоду на обслуговування маршруту №85.

Нагадаємо, в Запоріжжі водій однієї з маршруток міста вилаяв літнього пасажира та вдарив його дверима по голові. Інцидент стався в маршрутці №85. 82-річний чоловік намагався зайти в маршрутку, але водій спочатку вдарив його ногою в живіт, а потім, намагаючись зачинити двері, вдарив ними по голові. Літній чоловік не втримався на ногах і впав.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5