Online трансляція

Визначено переможця конкурсу на Великий державний герб України

20 Листопада 2020

Державне агентство України з питань мистецтв і художньої освіти оголосило результати конкурсу на кращий ескіз великого Державного Герба України. Перемогла робота художника Олексія Кохана.

Усього у конкурсі, який проводили вже в четверте,  брали участь 112 робіт, з яких експертна комісія вибрала роботу саме Кохана. Його ескіз містить обов’язкові для великого герба елементи, що висвітлюють Соборність України. 

Олексій Кохан – київський графік, заслужений художник України (2007). В середині 80-х почав художню кар’єру в журналі «Перець». Кохан був співавтором малого герба України, а в 1996-му отримав приз за ескіз великого герба.

Тепер Міністерство юстиції підготує закон «Про державні символи», який відправлять на голосування до Верховної Ради. Щоб герб Кохана затвердили, проект повинен набрати як мінімум 225 голосів.

Думка українців щодо обраного переможця виявилася неоднозначною. У мережі цю версію гербу сильно критикують та навіть висміюють, роблячи на неї пародії із використанням продуктів сучасної Інтернет-творчості та наболілих для людей мотивів. 


Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5