Online трансляция

Віталій Туринок: результати роботи

20 мая 2020

Віталій Туринок очолив Запорізьку область з 6 вересня 2019 року. Під час свого призначення сказав: головне в роботі для представників влади усіх рівнів — чесність

І закликав присутніх працювати на благо людей. Головним завданням у роботі Віталій Туринок визначив розвиток інфраструктури у містах та селах регіону. Розвиток освіти та медицини. Зокрема, у регіоні мають відкритися 16 сільських амбулаторій.

Справжнім викликом стала боротьба з розповсюдженням коронавірусу, у регіоні був створений штаб, координувалася робота з забезпечення лікарів всім необхідним.

Серед завдань Віталія Туринка — реалізація програми президента “Велике будівництво” в Запорізькій області. Це капітальні ремонти у навчальних закладах. Реконструкція п’яти стадіонів у Запоріжжі, Комишувасі, Василівці, в селах Азов та Михайлівське. Ремонт у Запорізькій обласній школі вищої спортивної майстерності та будівництво басейну у місті Мелітополь. На 2020-й рік заплановано ремонт 260 кілометрів доріг, зокрема, траси державного значення М-18 Харків-Сімферополь.

Ремонтні роботи на автошляхах йдуть у пришвидшеному темпі. Міст через Дніпро у Запоріжжі почали зводити, хоча будівництво не могли відновити останні роки. В сільські амбулаторії вже поїхали 17 авто. В цілому ситуація в області почала змінюватися на краще.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5