Online трансляція

Віталій Кім прогнозує можливий наступ на Запоріжжя

9 Червня 2022

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив, що найближчими місяцями окупанти можуть здійснити наступ на два українські обласні центри – Миколаїв та Запоріжжя.

Голова Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім повідомив, що найближчими місяцями окупанти можуть здійснити наступ на два українські обласні центри – Миколаїв та Запоріжжя.

“У найближчі місяці, я думаю, у них (окупантів) є деякі можливості для наступу на Запоріжжя і Миколаїв. Але поки ми не бачимо ні перегрупування, ні великих скупчень військ для атаки”, – сказав Кім.

Віталій Кім уточнив, що на цей момент ситуація на Миколаївському та Запорізькому напрямках розвивається “повільно”, проте все може змінитися будь-якої миті.

Автор: Телеканал TV5

Інші новиниГоловний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!