Online трансляція

Війна проти мирних: село Приморське постраждало від ворожих обстрілів

12 Липня 2022

Росіяни продовжують крити артилерією села Запорізької області — від ворожого вогню постраждало село Василівського району. Руйнацій зазнала будівля місцевої школи та кілька житлових будинків. Іронічно, але рашисти не пошкодували і пам’ятника загиблим у Другій світовій війні.

Після чергового «прильоту» у Приморській школі не стало одразу 20 вікон. Цими вихідними село обстріляли ще раз  –  тепер ремонту потребують і стіни, що вкрились тріщинами.

Чи вдасться навчатися онлайн — невідомо, адже у Приморському почав зникати інтернет. Окупанти гатять і по енерговузлах в селі.

Місцеві мешканці підтвердили — росіяни стріляють абикуди. У Приморському жодного військового об’єкта, натомість обстріляли пам`ятник радянських часів.

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!