Online трансляція

Вибухівки та безліч правоохоронців: як пройшов перший день великих навчань у Запоріжжі

26 Травня 2021

В Запоріжжі розпочались масштабні антитерористичні навчання. Тренування проводяться із залученням кількох силових структур, а умови — максимально наближені до реальних.

На території Дніпровської районної адміністрації Запоріжжя закладено вибухівку. Таке повідомлення отримали правоохоронці сьогодні по обіді. На об’єкті починається евакуація людей. На місце прибувають правоохоронці, співробітники СБУ, кінологи, вибухотехніки та рятувальники. Вибухівку знайдено. Її «зловмисники» заклали біля одного з входів до будівлі. Якби такий небезпечний предмет знаходився у руках справжніх зловмисників, чимало шкоди — було б гарантовано.  Тим часом кінологи натрапляють на ще один небезпечний предмет. Його умовні зловмисники лишили під деревом. І за такою легендою бійці різних структур та підрозділів і тренувалися.

Максимальне наближення до реальних умов – головна вимога тактико-спеціальних навчань. У них беруть участь співробітники поліції, національної гвардії, СБУ, рятувальники. Загалом до першого етапу навчань залучено близько 200-т представників  різних силових структур. Саме  відпрацювання їхньої взаємодії – основне завдання антитерористичних навчань.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5