Online трансляція

Вчителька з Запорізької області потрапила у ТОП-10 найкращих педагогів країни

6 Вересня 2021

В Україні назвали ТОП-10 кращих вчителів, які стали номінантами національної премії Global Teacher Prize Ukraine. Серед тих, хто побореться за головний приз, є і вчителька із Запорізької області.

У десятку кращих педагогів України увійшла Анна Бут з Мелітополя – вчителька біології, громадянської освіти, німецької мови та художньої культури, повідомляє “Освіторія”. Вона працює в Мелітопольському професійному аграрному ліцеї.

У минулому році Анна Бут була однією з фіналісток номінації “Кращий вчитель громадянської освіти” премії Global Teacher Prize Ukraine. Також вона отримала перше місце в конкурсі громадянської освіти. За словами викладачки, головна її цінність – це побудова довіри та партнерства зі своїми учнями.

Тепер Анна Бут претендує на головний приз “Нобелівської премії для вчителів” – чверть мільйона гривень і безліч подарунків. Журі має визначити переможця і його ім’я стане відомо 2 жовтня в Києві. У цей день якраз відзначають Міжнародний день вчителя.

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!