Online трансляція

В Запорізькій області волонтери відбудовують житло для внутрішньо переміщених осіб

28 Червня 2022

Облаштувати житло за 5 днів. Саме за таку роботу взялися волонтери в межах проєкту “Будуємо Україну разом”. Під час війни акценти змістилися, іншими стали й задачі. Наразі мета молоді – допомагати з ремонтом житла внутрішньо переміщених осіб.

Як “БУРчик” відбудовує соціальне помешкання для жінки, що виїхала з Пологівського району до Зеленопілля, Широківської громади – бачила наша журналістка.

У літній кухні біля основного будинку – і готує, і лад наводить, і відпочиває. Тепер це новий дім пані Вікторії – жінка звикає до нових умов. Бо її власне житло – безжально знищили російські окупанти.

З Пологівського району жінка виїхала два місяці тому разом з великою сім’єю – з донькою та чотирма маленькими дітьми. Постійні обстріли та обличчя російських терористів, каже, не могла більше витримувати.

Тікаючи від російської навали родина пішки йшла до Оріхова, а вже звідти приїхали до Запоріжжя. У якому будинку жити, каже, немає наразі різниці – головне, що тут спокійно. Хоча згадувати рідне село жінці боляче.

Автор: Телеканал TV5



Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!