Online трансляция

В Запоріжжі зареєстрували десятий випадок смерті від наслідків COVID-19

19 мая 2020

На сьогодні в Запорізькій області зареєстровано 385 лабораторно-підтверджених випадків захворювання на COVID-19. На стаціонарному лікування зараз перебувають 39 пацієнтів

За останню добу зафіксовано три випадки захворювання на коронавірус: двоє нових хворих у Запоріжжі, один — в Михайлівському районі. Одужало 11. Втім, є і сумні новини: кількість жертв коронавірусу збільшилась до десяти. Сьогодні вранці в обласній інфекційній лікарні помер літній чоловік.

Не зважаючи на зменшення кількості важких хворих на коронавірус, розслаблятися та нехтувати карантином поки зарано. І яскравий приклад цьому — ситуація, яка склалась в Михайлівському районі, в Роздольській громаді. Два тижні тому там на поминки зібралися десятки людей. А вже за тиждень — у багатьох з них діагностували коронавірус. Троє перебувають в лікарні. До того ж деякі пацієнти спочатку займалися самолікуванням. І лише через 10 днів після погіршення стану здоров’я звернулись до медиків.

За місцем мешкання інфікованих здійснили дезінфекцію, зараз перевіряють тих, хто контактував з хворими. Тільки в Михайлівському районі інфіковані встигли поспілкуватись з більш ніж тридцятьма людьми. В однієї людини із перевірених — позитивний результат тесту на COVID-19, хвороба протікала без симптомів. У двох селах довелось посилити карантинні заходи.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5