Online трансляція

В Запоріжжі стартувала щорічна спартакіада одного з найбільших комбінатів

23 Лютого 2021

Стартувала традиційна щорічна спартакіада комбінату “Запоріжсталь”. Перший вид корпоративних змагань – волейбол. Минулого року карантин завадив повноцінно завершити спартакіаду, тож тепер організатори планують надолужити згаяне та провести її в повному об’ємі. Подробиці у наших кореспондентів.

Волейбол один з наймасовіших видів спартакіади. Перемогу у чотирьох групах виборювали понад 30 підрозділів комбінату “Запоріжсталь”. Найбільш чисельна перша група, де до фіналу пробилися головні фаворити, – цех гарячої прокатки тонкого листа та команда управління залізничного транспорту.

Повноцінного за інтригою двобою у фіналі не вийшло. Одна з причин відсутність лідера атак команди цеху гарячої прокатки тонкого листа. Суперник у першому сеті переважав за всіма критеріями в атаці, на блоці та прийомі. Стартове лідерство 11:4 зумовило впевнену перемогу “залізничників” у першій партії 25:14.

Початок другої партії був дійсно бойовим. За нічийного рахунку Владислав Поленко, який свого часу виступав на молодіжному чемпіонаті Європи, з третьої спроби прошиває блок суперника. “Залізничники” в підсумку роблять ривок 7:1 усередині партії і доводять свою загальну перевагу у матчі до підсумкової перемоги 25:17.