Online трансляція

В Запоріжжі обговорять долю легендарної Хортиці

13 Квітня 2021

Стартує всеукраїнське обговорення долі легендарного острову Хортиця. Ініціатором великої розмови виступає Запорізька обласна державна адміністрація. Про це на пресконференції сьогодні заявив голова облдержадміністрації Олександр Старух

Читайте також: ЗОДА: відзавтра в Запорізькій області частково обмежать міжміське, приміське та міське автобусне сполучення

На думку керівника регіону, настав час для того, аби всі усвідомили місце та роль Хортиці в країні. Крім того, важливо зрозуміти, що наразі відбувається на острові та в яких напрямках він може розвиватись. Саме для цього вирішено провести низку обговорень на різні теми: туризм, культура, відпочинок, інфраструктура та інші.

– Саме для того, аби розуміти, що зараз на Хортиці, що може та має там бути, обласна влада починає велику розмову про долю острова. Це буде дискусійна платформа «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє». Відверта розмова, в якій зможуть взяти участь всі охочі. Зберігаючи автентичність та унікальність острову, ми повинні зрозуміти майбутнє Хортиці. До такої дискусії запрошуються відповідні експерти, фахівці регіонального, всеукраїнського та міжнародного рівнів, – наголосив Олександр Старух.

Перший етап обговорень в рамках дискусійної платформи «Хортиця: видатна історія – велике майбутнє» вже заплановано цієї п’ятниці, 16 квітня, об 11:00. Зважаючи на карантинні обмеження переважна частина розмови буде тривати онлайн. Долучитися до неї зможе кожен. Для цього потрібно буде лише заповнити відповідну «Google-форму» за посиланням.

Обговорення триватиме на базі громадської організації «Запоріжжя. Платформа спільних дій», адже у них є досвід та можливість проведення таких заходів з великою кількістю учасників. Організація виступить офіційним партнером великої розмови щодо Хортиці.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!