Online трансляція

В Запоріжжі на очах розвалюється будинок: всі подробиці

24 Липня 2020

Великий непорядок у багатоповерхівці в середмісті Запоріжжя. Деякі мешканці виїжджають з будинку 234 на проспекті Соборному. Три дні як тут у квартирах та під’їздах почали з’являтись тріщини, обвалюється штукатурка зі стелі. Просто на тротуар падають елементи фасаду. Деякі жителі виносять з квартир майно. Що трапилось з будівлею за такий короткий термін – дізнавались наші журналісти.

Тріщини пішли і по під’їздах та сходах. Деякі мешканці виїжджають з будинку до родичів. Кажуть, бояться, бо фасад також обвалюється. Працівник ресторану, який знаходиться на першому поверсі розповідає – вчора ввечері співробітники закладу почули гуркіт.

Раніше обслуговуванням будинку опікувалась компанія “Запоріжремсервіс”. Зараз — “Місто для людей Запоріжжя”. Представники обох компаній вчора відвідували будинок. Заміряли тріщини та поставили маяки. Також комунальники відкачували воду з колодязя біля будинку. Втім, кажуть місцеві, чому будинок тріщить по швах поки ніхто так і не сказав.

Що сталося та що робити? Зараз над цим питанням працює комісія. У її складі представники профільних департаментів та комунальних підприємств, та працівники компанії “Міста для людей”. У керуючій компанії кажуть: мали офіційно обслуговувати будинок з 1 липня. Але необхідні технічні документі від колег з “Запоріжремсервісу” отримали тільки сьогодні.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5