Online трансляція

В захоплений Енергодар приїхав Артемій Лєбєдєв

13 Липня 2022

Артемій Лєбєдєв, одіозний російський дизайнер і блогер, відомий своїми українофобськими заявами, опублікував в мережі фото, як позує на даху захопленої окупантами Запорізької атомної електростанції в Енергодарі

Лєбєдєв, який прославляв окупацію Криму і є прихильником повномасштабної російської війни проти України, в коментарі під знімком заявив, що йому “на**ати на авторитет”. Також блогер підкреслює, що свідомо порушує введену в його відношення заборону на відвідування України – ще в грудні 2021-го РНБО ввела проти нього санкції, і документ підписав у січні президент Володимир Зеленський.

Тепер Лєбєдєв в Енергодарі Запорізької області на даху 6-го енергоблока ЗАЕС називає порушення українських законів “маленькою радістю, з яких має складатися повноцінне життя”. Коментатори підтримують сепаратиста.

Лєбєдєв перед приїздом у тимчасово захоплений Енергодар також відвідував підконтрольні військам рф Маріуполь та Донецьк.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!