Online трансляція

В Україні з’явиться новий університет, якому пророкують славу найсучаснішого

16 Липня 2021

У Маріуполі показали макет нового університету “Метінвест Політехніка” – першого недержавного гірничо-металургійного вишу. Його відкриття заплановане на 2022 рік.

Тут навчатимуть металургів, гірників, комп’ютерників, інженерів і фахівців інших актуальних технічних спеціальностей. Студенти матимуть практику у роботі зі складним обладнанням, яке тут готові забезпечити. Ультрасучасні лабораторії — важлива перевага вишу. А ще партнерські відносини із великими корпораціями.

“Була мета побудувати абсолютно нову модель університету. Модель університету, в якому працюватимуть найсучасніші викладачі, найсучасніші лабораторії, куди ми будемо залучати студентів, і давати їм можливості для стажувань. Стажувань не тільки в Україні, а й за кордоном”, – зазначив ректор університету «Метінвест Політехніка» Олександр Поважний.

Корпус університету збудують зі сталі Метінвесту. Поруч із навчальним корпусом розташується студентський гуртожиток та спортивне містечко.

Крім того, що університет побудують за рік, у 2022-му році стартує навчальний процес. У «Метінвест Політехніку» планується набрати двісті студентів бакалаврату.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5