Online трансляція

В Україні в цьому році перерахують пенсію: коли, кому і на скільки

26 Січня 2022

З 1 січня згідно з постановою Кабінету міністрів про підвищення рівня соцзахисту громадян, що постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, вже підвищили виплати ліквідаторам.

Так, чорнобильці, що мають першу групу інвалідності отримуватимуть не менше 14 600 гривень, другу — 9 з половиною тисяч, і третю — 7 тисяч гривень.

Крім того, з 1 січня зафіксували мінімальну виплату кожному з непрацездатних батьків, чоловікові або дружині військових, що загинули під час антитерористичної операції.

Пенсія кожному утриманцю становитиме 7 тисяч 800 гривень. У Пенсійному Фонді також анонсували низку перерахунків, що чекатимуть на українців у 2022 роц

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!