Online трансляция

В Україні стартував національний Чемпіонат для вчителів-інноваторів. Призовий фонд 150 000 грн

18 мая 2020

В Україні стартувала подача заявок на всеукраїнський конкурс “Teacher Innovation cup”, який створений для підтримки вчителів-інноваторів, які кожного дня змінюють освіту. Це шанс для кожного шкільного вчителя отримати визнання та фінансову підтримку

Що необхідно для участі: до 16 червня пройти реєстрацію на сайті конкурсу та відправити кейс, який детально описує діяльність вчителя та його інноваційні методи у навчанні дітей.

Хто можете подати свої кейси: будь-який вчитель, який застосовує інноваційні освітні практики, створює новаторські підходи до проведення своїх занять, використовує сучасні технології, змінює систему освіти у своїй школі.

Призовий фонд — 150 000 грн, переможці отримають грошові подарунки та сертифікати на навчання, а також подарунки від партнерів. Оголошення переможців відбудеться 20 липня у Києві.

Чемпіонат запроваджений Комп’ютерною Академією ШАГ для підтримки вчителів зі всієї України, а також для надання їм можливості обмінюватися ідеями, знаходити однодумців та змінювати світ разом.

Детальна інформація та подача заявок: https://teachercup.com.ua/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5