Online трансляція

В Україні розробляють нові «форми» жорсткого карантину

4 Листопада 2020

Ситуація з розповсюдженням коронавірусу змусила владу приймати невідкладні рішення. Наразі в уряді розглядають нові форми запровадження карантину.

Як повідомляють українські ЗМІ з посиланням на власні джерела у Кабміні та Верховній Раді, наразі у можновладців на розгляді 2 сценарії запровадження нових карантинних обмежень. Це комендантська година та карантин вихідного дня.

У першому випадку введуть обмеження на роботу усіх закладів та установ. Працювати вони будуть за «скороченим» графіком, аби люди як можна менше знаходилися на вулицях та відвідували ці заклади і установи. За порушення комендантської години хочуть ввести штрафи.

Другий варіант – так званий карантин вихідного дня. У разі його прийняття усі заклади та установи працюватимуть лише у «робочі» дні тижня. З вечора п’ятниці до 5 ранку понеділка заклади харчування, розважальні та культурні заклади, працювати не зможуть. Кафе та ресторани зможуть працювати лише на доставку.

Як пише українська журналістка Соня Кошкіна, повного локдауну, як був навесні, в Україні не буде. Адже економіка країни цього навантаження вдруге просто не витримає. Але керівництво країни перегляне «карантинне зонування» країни. Зокрема – введуть ще одну карантинну зону, у якій діятимуть обмеження ще жорсткіші, ніж у червоній. А це – закриття усіх закладів та установ, окрім харчових магазинів та аптек та зупинка роботи громадського транспорту.

У «нову» карантинну зону потраплятимуть населені пункти, де усі «ковідні» ліжка будуть повністю заповнені.

Це – попередні варіанти, які зараз на розгляді у профільних комітетах та міністерствах. Остаточного рішення щодо прийняття жодного з описаних сценаріїв наразі немає.

Зазначимо, що за добу з 3 на 4 листопада в Україні виявили майже 10 тисяч «нових» інфікованих COVID’ом. Це – новий абсолютний антирекорд, який фіксувався в країні з березня місяці.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!