Online трансляція

В Україні хочуть відмовитися від видачі бебі-боксів: що буде замість них

30 Липня 2020

Криза з бебі-боксами в Україні продовжується, і мами новонароджених по кілька місцяів залишаються без такого формату допомоги від держави. Тож в уряді прийняли рішення відмовитися від бебі-боксів взагалі та замінити їх на іншу допомогу.

Нардеп Олексій Гончаренко повідомив про те, що країна досі не може закуповувати пакунки для немовлят у достатній кількості через раніше зірваний тендер. Мами новонароджених вже кілька місяців не можуть отримати набір з допомогою, а в уряді розуміють: чим більше проходить часу, тим менше в цих пакунках сенсу. Адже там зібрані речі першої необхідності для новонароджених малюків. Дітям, яким вже виповнилося кілька місяців, вони не підійдуть.

Але залишати без допомоги мам не збираються. Бебі бокси хочуть замінити на грошові виплати. Розмір виплат буде еквівалентним вартості кошика для малюка – 5 тисяч гривень. Але видавати ці гроші будуть на спеціально оформлені картки, і витрачати кошти можна буде лише на певні товари та у дуже обмеженій кількості магазинів. Контролювати це обіцяють жорстко.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5