Online трансляция

В Пологівському районі через спеку обмежили рух транспорту для великовагових авто

15 июня 2020

В Запорізькій області діють обмеження руху для великовагових транспортних засобів фактичною масою понад 24 тонни та навантаженням на вісь 7 тони у денний час доби на період підвищення температури повітря більше 28 градусів

Читайте також: У Запорізькій області збільшилася кількість постраждалих від кишкових інфекцій

Причиною таких вимушених заходів є висока температура повітря, яка призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття до плюс 40-42 градусів,  внаслідок  якої конструкція дорожнього одягу автодоріг під впливом динамічних навантажень може різко втрачати несучу здатність. За  таких умов  рух великовагового транспорту  спричиняє  руйнування  дорожнього полотна.

На території  Пологівського району  встановлено  відповідні дорожні знаки та інформаційні таблички для інформування водіїв про обмеження руху та місця  для відстою  великовагових  автотранспортних засобів  на автомобільних дорогах загального користування  Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя-Маріуполь (км 603, с. Кінські Роздори) та Т-04-01 Дніпро-Васильківка-Покровське-Гуляйполе-Токмак-Мелітополь (км 195, с. Ожерельне).

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5