Online трансляція

В одному з університетів Запоріжжя стартував проєкт «Правничий легіон»: яка у нього функція

13 Липня 2022

На варті правопорядку «Правничий легіон». Студенти Запорізького національного університету безкоштовно допоможуть переселенцям реалізувати усі права, що належать їм за законом. Більше про юридичні консультації та скриньки звернень — дивіться у сюжеті.

Сповнені ентузіазму відновити соціальну справедливість, студенти юрфаку Запорізького національного університету об’єднались у «Правничий легіон» допомоги переселенцям.

Від втрачених документів до військових злочинів армії рф: обіцяють проконсультувати абсолютно з усіх юридичних питань. Авжеж, під керівництвом юристів-практиків і суддівського корпусу.

Скриньки для звернень розставлені в усіх корпусах університету. Цілком анонімно переселенці зможуть лишити у них звернення, і отримати відповідь впродовж тижня. Або ж прийти на особисту консультацію, чи зв’язатись телефоном.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!