Online трансляція

В одному з районів Запоріжжя триває заміна старого водогону

22 Липня 2021

КП «Водоканал» продовжує планові роботи з заміни каналізаційних і водопровідних мереж. Наразі замінюють старий водогін у Шевченківському районі.

Одна з ділянок, де зараз йдуть роботи – по вулиці Бочарова. Водогін на цій вулиці був побудований у 60-х роках. Він забезпечує питною водою понад 11 тисяч абонентів.

За ці роки водогін вже вичерпав термін своєї експлуатації та потребував заміни. Тому в КП «Водоканал» внесли цей об’єкт до переліку першочергових адрес для оновлення мереж на поточний рік. Роботи розпочали тиждень тому. Виконують ремонт мереж силами бригади комунального підприємства. Планується замінити 220 метрів водогону на дільниці від вулиці Бочарова, 3 до вулиці Чарівної, 155.

“Оновлення мережі дозволить забезпечити безперебійне водопостачання та покращити якість питної води. Адже останнім часом тут постійно траплялися аварійні пориви, водогін був у незадовільному стані. Тепер старі чавунні труби діаметром 400 мм ми замінюємо новими поліетиленовими з діаметром 350 мм. Їх гарантійний строк – близько 50 років”, – розповів начальник управління з капітального будівництва та ремонту КП «Водоканал» Ростислав Лапицький.

Новий водогін укладають методом санації – з мінімальним пошкодженням елементів благоустрою.

Варто зазначити, на період робіт абоненти не залишаться без води – подача буде тимчасово припинена лише у день підключення нового водогону. Заміну планується завершити через два тижні.

Джерело: пресцентр Запорізької міськради

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5