Online трансляція

В концертному залі імені Глінки відбувся соціально-творчий проєкт «Янголи Небесної Сотні»

22 Лютого 2021

«Янголи Небесної Сотні» – в концертному залі імені Глінки відбувся соціально-творчий проект. У програмі взяли участь провідні солісти та колективи філармонії. Звучали шедеври світової класики та сучасні українські пісні.

Героями Небесної Сотні стали 107 українців, серед яких двоє запоріжців – Сергій Синенко та Василь Сергієнко. Їхні імена увічнено у назвах вулиць нашого міста. Завдяки їм змінено перебіг історії України. І саме на їхню честь, артисти обласної філармонії підготували концерт пам’яті.

До камерної зали Запорізької обласної філармонії завітало чимало людей. Усі вони прийшли, аби разом із артистами згадати ті події та вшанувати подвиг героїв.

У програмі – сучасні українські пісні, виступи бандуристів, баяністів. Артисти готувались до концерту ретельно, кілька разів ведучим доводилось навіть переписувати тексти.

Серед гостей – і військовослужбовці частини 3029 Національної гвардії України. Богдан Кравцов, впевнений, що такі заходи необхідні, аби люди не забували про події Революції гідності.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5