Online трансляция

В Херсон доставили діагностичну систему для виявлення covid-19, подаровану Фондом Вадима Новинського

16 апреля 2020

Фонд Вадима Новинського на честь Покрова Пресвятої Богородиці спільно з УПЦ передали Херсонської обласній інфекційній лікарні високоточну діагностичну систему для виявлення COVID-19. Лікарні також передана чергова партія засобів індивідуального захисту для медиків і хірургічні маски.

Діагностична система дозволяє протягом 40 хвилин виявити захворювання COVID-19 методом полімеразної ланцюгової реакції. Херсон став одним з трьох міст України, куди передано це унікальне обладнання. Крім діагностики короновіруса, система дозволяє виявляти респіраторні патогени вірусу грипу А і B, респіраторно-синцитіального вірусу, аденовірусу, риновірусу людини, мікоплазменної пневмонії.

«Цей апарат — це високоточна діагностика хворих на COVID-19, і ця діагностика в обласній інфекційній лікарні дозволить працювати з людьми, у яких вже встановлено діагноз, контролювати їх стан, а також обробляти тести в обласному центрі та інших містах», — зазначив голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв.

«Перш за все ми хочемо подякувати лікарям, молодшим медичним працівникам і всімх працівникам  системи охорони здоров’я. Вони сьогодні знаходяться на передовій боротьби з цим невидимим ворогом, і питання їх захисту є пріоритетним для нас. Якщо ми не зможемо захистити лікарів, вони не зможуть захистити нас. Тому Фонд Вадима Новинського, Смарт Мерітайм Груп і інші бізнеси Смарт-Холдингу приділяють велику увагу допомозі лікарням», — зазначив під час передачі обладнання генеральний директор СМГ Дмитро Красніков.

Він нагадав, що з початку розгортання епідемії по лінії Фонду Новинського і СМГ медустановам регіону були передані 2 високоефективних апарату штучної вентиляції легенів, тисячі індивідуальних засобів захисту медиків, 4 тис. ПЛР-тестів та інше обладнання.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5