Online трансляція

В Бердянську тихо, в Мелітополі є загиблий, а в Енергодарі встановлюють охорону: про ситуацію у Запорізькій області

25 Лютого 2022

Станом на 18 годину зведена інформація з різних куточків Запорізької області демонструє, що ситуація у регіоні стабільно напружена.

У Мелітополі, як повідомив у своєму зверненні мер, тривають бої. Місто вже понесло чималі втрати. Зокрема – постраждалі житлові будинки, одна з головних підстанцій, через що місто залишалося на деякий час без світла. Це ж призвело і відключення водопостачання. Та вже зараз відновлювальні роботи на фінішній прямій, комунікації повертають до роботи у штатному режимі.

У той же час, зафіксована ще одна жертва війни з РФ. Є відомості про загиблого місцевого мешканця.

У цей же час з Бердянська повідомили більш радісні новини. Раніше фіксували рух військової ворожої колони в сторону міста, та врешті просування до Приморської громади так і не зафіксували.

У Еенргодарі також запевняють, що все тихо і спокійно. Та зараз у місті прийняли рішення про посилення охорони порядку та безпеки. Зокрема, місцеві поліцейські та співробітники АЕС запровадять нічні зміни чергування по місту. Вони націлені на виявлення підозрілих осіб у місті та збереження спокою на вулицях міста енергетиків.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!