Online трансляція

УПЦ та Фонд Вадима Новинського передали 5 машин швидкої допомоги Миколаївській громаді

28 Червня 2022

Митрополит Миколаївський та Очаківський Пітирим від імені УПЦ передав Миколаєву 5 машин швидкої допомоги, які були закуплені в Європі Фондом Вадима Новинського.

Машини буде закріплено безпосередньо за лікувальними закладами міста, що дасть змогу більш якісно надавати медичну допомогу. Йдеться про лікарні № 4 та №5, пологовий будинок №1, ЦПМСД № 3, Центр соціально-значущих хвороб.

“Сьогодні в цей надскладний час Фонд Вадима Новинського надав 5 автомобілів. Це дуже важлива допомога, коли наші заклади несуть надмірне навантаження і займаються лікуванням поранених: і військових, і цивільних.  Не дивлячись, що ми прифронтове місто, ми надаємо всю медичну допомогу миколаївцям, які сьогодні проживають в місті, в повному обсязі. Це і пологи – більше тисячі відбулося, це і люди с інсультом, які отримують тромболізис, це і наші хворі с ВІЛ інфекцією, туберкульозом. Тому сьогодні ми дуже дякуємо всім людям, які нам надають таку надпотужну допомогу.  Одразу 5 автомобілів наші заклади не отримували ще ніколи. Деякі взагалі не мали авто для транспортування хворих. Машини мають обладнання для пацієнтів з особливими потребами, ми зараз зможемо їх безпечно перевозити”, – заявила начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради Ірина Шамрай.

Дмитро Сергєєв, директор Фонду, зазначив: “Миколаїв знаходиться близько до зони бойових дій. Зазнає постійних обстрілів. Питання своєчасної евакуації цивільних чи військових до лікувальних установ стоїть дуже гостро. Ми не могли не відгукнутися на звернення Управління охорони здоров’я Миколаївської міської ради. До цього ми вже передали десятки машин до лікарень Запоріжжя та Кривого Рогу, до волонтерської організації Центр порятунку життя, одна з машин працює в Сумській області, 2 машини передано до Національного інституту серцево-судинної хірургії імені М.М. Амосова на формування мобільних бригад. Зараз ми маємо десятки запитів з інших регіонів”.

За словами Дмитра Сергєєва, на шляху з Європи до України понад 30 машин швидкої допомоги, які вже сплачені Фондом. Доставка їх ускладнюється багатокілометровими чергами на кордоні, де гуманітарним конвоям доводиться стояти 2-3 дні.

“Нам просто життєво потрібні окремі гуманітарні коридори для швидкого проходження кордону. Тоді наша допомога буде значно більшою. Крім машин швидкої допомоги, ми завозимо дефіцитне медичне обладнання та ліки”, – заявив директор Фонду Вадима Новинського.

Фонд Вадима Новинського разом з УПЦ реалізує один з самих масштабних проєктів доставки машин швидкої допомоги в регіони, які наближені до бойових дій. Мета – завезти в Україну і передати регіонам, що найбільше потребують, мінімум 100 машин швидкої допомоги.

Загальна сума, виділена Вадимом Новинським на гуманітарні проєкти після 24 лютого, досягла 650 млн грн.

Джерело: “Українські новини” 

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!