Online трансляція

Укрзалізниця знижує вартість проїзду в «Інтерсіті» на 15%

3 Листопада 2020

Квитки на проїзд у вагонах першого класу Інтерсіті+ з листопада подешевшають на 15%. Про це повідомила прес-служба Укрзалізниці

Читайте також: Новий метод контролю: українським водіям розповіли про «роботу» нових камер-фіксаторів

Укрзалізниця з 1 листопада цього року зменшила вартість проїзду у вагонах першого класу швидкісних поїздів Інтерсіті+ на 15% у внутрішньому сполученні.

“Запрошуємо пасажирів подорожувати швидкісними поїздами, та тих, хто користувався другим класом, пересісти у перший. Наші поїзди – це більш безпечний та комфортний вид транспорту”, – зазначив в.о. члена правління Укрзалізниці Олександр Перцовський.

За його словами, вартість проїзду буде змінюватися не лише залежно від дати, а й дня тижня, у який пасажир здійснює подорож. Зокрема, дешевше користуватися вагоном першого класу швидкісного поїзда у вівторок, дорожче – у п’ятницю, оскільки діють різні коефіцієнти індексації тарифів. Крім того, при купівлі квитків “туди – зворотно” діє знижка 10%.

“Найбільше пасажири поїздів Інтерсіті+ зможуть заощадити на вартості проїзду у вагонах першого класу, якщо купуватимуть квитки за 30 діб до дати відправлення поїзда. Діє програма лояльності: “купуй раніше – плати менше”, – заявив Перцовський.

В Укрзалізниці також наголосили, що  після дії 15% знижки, вартість проїзду у вагонах першого класу Інтерсіті+ стане більш конкурентною за авіатранспорт.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5