Online трансляція

Укрпошта увійшла до тридцятки найкращих поштових компаній світу

15 Жовтня 2020

Україна зайняла 30 місце в рейтингу за рівнем розвитку поштових послуг у 2020 році. Про це свідчать дані рейтингу Universal Postal Union (UPU, Всесвітня поштова спілка)

Читайте також: ЦВК запустила чат-бот, який розповість про всі зміни у виборах

Укрпошта вперше увійшла до тридцятки найкращих поштових компаній світу у рейтингу Postal Development Index 2020, посівши 30 місце.

Так, рейтинг оцінює рівень розвитку традиційних поштових сервісів у 170 країнах світу.

Рейтинг порівнював пошти за такими компонентами: якість доставлення, кількість прямих міжнародних зв’язків, продуктова лінійка, кількість і доступність поштових відділень, диверсифікація виторгу, розвиток фінансових і банківських послуг тощо.

А рівень розвитку поштової служби країни оцінювався за 100-бальною шкалою, (де 100 – найвищий показник). Показник України склав – 58,64.

У свою чергу перше місце за рівнем розвитку поштових послуг посіла Швейцарія, друге – Австрія, третє – Німеччина, четверте – Нідерланди і п’яте місце в Японії.

Також до тридцятки увійшли Франція, США, Великобританія, Канада, Сінгапур, Італія, Бельгія, Польща, Нова Зеландія, Ірландія, Чехія, Австралія, Китай, Росія, Білорусь, Словаччина, Португалія, Корея, Швеція, Естонія, Молдова, Таїланд, Фінляндія, Сербія.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5