Online трансляція

Український авіаперевізник призупинив виконання рейсів Запоріжжя – Львів

15 Січня 2022

Українська авіакомпанія Air Ocean Airlines заявила про зупинення польотів до 15 березня. Це рішення пояснили затримкою постачання літаків та необхідністю технічного обслуговування бортів, які вже експлуатуються.

Авіакомпанія почала літати за маршрутом Львів-Запоріжжя-Львів з 17 грудня, і встигла здійснити кілька рейсів. Але зараз вони оголосили про тимчасову зупинку у обслуговуванні даного напрямку. На сайті авіакомпанії продаж квитків на всі рейси закрито.

В Air Ocean Airlines обіцяють повністю компенсувати вартість придбаних квитків. Ті, хто придбав квитки на сайті авіакомпанії, отримають кошти автоматично в повному обсязі на банківську картку, з якої було здійснено оплату.

А тим, хто купив квитки у агента з продажу авіаційних перевезень, необхідно буде звернутися за місцем придбання квитків для відшкодування їхньої вартості.

Перевізник також пропонує пасажирам зберегти за собою право польоту з відкритою датою вильоту, а при покупці наступного квитка в авіакомпанії пропонують знижку 50% вартості квитка.

Автор: Телеканал TV5



Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5