Online трансляція

Українські бійці ДСНС врятували від пожеж у Греції два населених пункти

17 Серпня 2021

Українські рятувальники, які за підтримки групи “Метінвест” Ріната Ахметова поїхали до Греції допомагати країні гасити масштабні лісові пожежі, повернулися додому. За їх сприяння вдалося врятувати десятки будинків місцевих мешканців та важливі території.

Як передає УНІАН, загін Державної служби України з надзвичайних ситуацій у складі 100 чоловік приземлився в київському аеропорту “Жуляни” в понеділок, 16 серпня. Бійці провели у Греції, території якої охопили потужні пожежі, понад тиждень. І за цей час за сприяння наших бійців вдалося врятувати 2 населених пункти – Спатару і Метохії. Українські рятувальники були задіяні у гасінні 27 житлових будинків та 33 господарчих споруд. Також їм вдалося врятувати від пожеж зерносховище, притулок для собак, 54 вулика і стадо овець, а також 23 га оливкового і фігового саду.

Нагадаємо, група «Метінвест» Ріната Ахметова всебічно допомагала в організації рятувальної операції. Їм вдалося оперативно включитися у процес та організувати той самий спецрейс, яким доставили українських бійців ДСНС до місць пожеж у Греції.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5