Online трансляція

Українці vs. алкоголь: скільки громадян вживають спиртні напої та що п’ють частіш за все

11 Травня 2021

Соціологічна група «Рейтинг» провела опитування, в результаті якого стало відомо, як українці ставляться до алкоголю та скільки громадян його вживає.

З 25 по 27 квітня соціологічна група «Рейтинг» провела невелике опитування серед людей віком від 18 років. Респондентів, яких було 1500 питали, як вони ставляться до алкоголю, як часто та з якої нагоди його вживають. Виявилося, що питущих серед опитаних – 66%, а 32% не вживають взагалі. І серед тих, хто все ж таки п’є, більше чоловіків, ніж жінок. 67% опитаних вживають алкогольні напої на свята, 30% – щоб гарно провести час з друзями, ще 24% п’ють аби розслабитися чи підняти собі настрій.

Вдалося за результатами дослідження визначити і найпопулярніші напої. Для 36% респондентів це вино, для 26% – пиво. Ще 20% віддали свій голос горілці, 17% – коньяку, 12 – шампанським та ігристим винам.

Також стало відомо, що 54% опитаних вважають, що існують абсолютно безпечні дози алкоголю, які не наносять шкоди здоров’ю. І серед спиртовмісних напоїв самим безпечним кожен третій з опитаних назвав вино.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5