Online трансляция

Українці віком від 80-ти років кожного місяця будуть отримувати більші пенсії

15 апреля 2020

Про це сьогодні під час брифінгу розповіли у головному управлінні пенсійного фонду Запорізької області

З першого квітня компенсацію у розмірі 500 гривень отримали ті громадяни, у кого виплати з урахуванням надбавок, підвищень, цільової грошової допомоги та інших доплат не перевищують 9 тисяч 205 грн. І такі виплати будуть нараховуватись щомісяця. Тобто, пенсія зростатиме до тих пір, поки у сумі з додатковими нарахуваннями не вийде саме 9 тисяч 205 грн.

Крім того, у квітні додаткову виплату отримають громадяни, у яких пенсія не перевищує п’яти тисяч гривень. Цій категорії населення буде додатково нараховано тисяча гривень.

І ще одна приємна новина. У березні відбувся перерахунок для працюючих пенсіонерів. А саме двом категоріям: тим, хто продовжує працювати та має страховий стаж не менше 2 років. А також тим пенсіонерам, хто працює менше 24-х місяців, але з моменту останнього перерахунку минуло 2 роки. Розмір підвищення у кожному окремому випадку — індивідуальний. Всі ці процедури проводились в автоматичному режимі, людям не потрібно писати жодних заяв та звертатись у відділення пенсійного фонду.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5