Online трансляция

Українці продавали через мережу неіснуючі засоби медичного захисту: шахраї заробили 2 мільйони гривень

29 апреля 2020

2 мешканців Києва та Бахмута організували у мережі «бізнес» з продажу засобів противірусного захисту. Чоловіки торгували неіснуючим у них в наявності товаром, на чому встигли заробити мільйони гривень.

Служба безпеки України виявили факт шахрайства та встановила особ, які організували «бізнес». Чоловіки публікували оголошення про продаж масок, рукавичок, респіраторів та іншого за цінами, значно нижче риночних. За послугами до них зверталися медичні установи, комерційні структури та просто громадяни. Головною умовою купівлі була 100% передоплата за товар. Коли ж «підприємці» отримували кошти, вони видаляли оголошення та блокували мобільні номери. Так чоловіки заробили понад 2 мільйони гривень.

Окрім цього, виявлено факт підробки документів. Для буцімто офіційного оформлення купівлі зловмисники використовували дані реальних існуючих компаній, але змінювали у них реквізити оплати.

За фактом події вже відкрито кримінальне провадження та розпочато розслідування. Обшуки за місцем проживання підозрюваних також провели, і тут вдалося знайти речові докази їх шахрайської діяльності.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5