Online трансляция

Українці назвали Метінвест кращим роботодавцем гірничо-металургійного комплексу

23 апреля 2020

Група Метінвест визнана найпривабливішим роботодавцем в галузі металообробки та гірничодобувної промисловості України. Про це свідчать дані незалежного міжнародного дослідження привабливості бренду роботодавця Randstad Employer Brand Research, Україна — 2020.

В українському дослідженні брали участь майже 8 тисяч українців у віці від 18 до 65 років з різних регіонів країни. В опитуванні взяли участь як працюючі, так і ті, що знаходяться в пошуку роботи люди. Респонденти оцінили 150 найбільших роботодавців: 75 українських і 75 міжнародних компаній з 13 галузей економіки.

Компанії аналізували за такими критеріями: фінансова платоспроможність, застосування самих передових технологій, хороша репутація, гарантії зайнятості, кар’єрне зростання, соціальна відповідальність, цікава робота, приємна робоча атмосфера, баланс між роботою та особистим життям, приваблива заробітна плата і соціальний пакет.

У міжнародному дослідженні в цьому році брали участь більше 185 тисяч респондентів з 33 країн, які оцінили понад 6 тисяч компаній. Всі країни дослідження становлять 75% світової економіки.

Щорічне глобальне дослідження Randstad Employer Brand Research представили компанія ANCOR і корпорація Randstad. У світі дослідження проводиться протягом 20 років, Україна приєдналася до нього в 2019 році.

Корпорація Randstad — світовий лідер в сфері HR рішень з головним офісом в Голландії. Компанія нараховує понад 4, 8 тисяч офісів в 38 країнах світу.

Компанія ANCOR — стратегічний партнер Randstad. Компанія спеціалізується на підборі персоналу, аутсорсингу і консалтингу і включає більше 40 офісів в дев’яти країнах світу, в тому числі в Україні.

Автор: Телеканал TV5



Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5