Online трансляція

Україна потрапила в трійку країн з найбільшим зростанням цінності громадянства

20 Квітня 2018

У минулому році Україна зробила різкий стрибок в рейтингу громадянств світу, піднявшись з 99 місця на 80. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна

Читайте также: Незабаром запоріжці зможуть користуватися новими монетами

Таким чином, Україна потрапила в трійку країн з найпомітнішим зростанням цінності громадянства.

Згідно оприлюдненому рейтингу Індексу громадянств світу QNI, в 2017 році вперше за останні п’ять років перше місце дісталося Франції (81,7%). Німеччина опустилася на друге місце (81,6%). Країни в першій десятці практично не змінилися: Ісландія, Данія, Нідерланди, Норвегія, Швеція, Фінляндія, Італія, Ірландія, Швейцарія, Австрія. Ірландія замінила в десятці лідерів Іспанію, перемістившись на 11-е місце. Замикають список Афганістан (14,6%) і Сомалі (13,4%).

Україна за рік піднялася з 99 на 80 місце, потрапивши до трійки країн з найпомітнішим зростанням цінності громадянства. У 2017 році українське громадянство отримало 36,1% осіб, що на 6,4% вище, ніж в торішньому рейтингу. Основна причина такого зростання – введення безвізового режиму з країнами Шенгенської зони 11 червня 2017 року. Кількість країн з безвізовим в’їздом для українців за рік збільшилася з 81 до 115 країн.

Індекс QNI – перший рейтинг, що враховує як внутрішні чинники (масштаб економіки, розвиток людського потенціалу, громадський порядок і стабільність), так і зовнішні (безвізовий доступ для тимчасових поїздок і можливість безвізового проживання і роботи в інших країнах), що впливають на якісні показники того чи іншого громадянства. QNI аналізує масив статистичних даних для надання об’єктивної картини про можливості та обмеження кожного громадянства.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5